ABA 2 liga: Božić, Bilinovac i Ivanov povukli Jusupov Široki prema novoj pobjedi

Autor: Jabuka TV Photo: ABA league j.t.d./Dragana Stjepanović

Sjajno drugo poluvrijeme

U 10. kolu ABA 2 lige Široki je sa 81:58 (14:19, 13:6, 22:32, 9:24) bio bolji od Sutjeske iz Crne Gore.

Širokobriježani su u susretu protiv Sutjeske ubacili manje koševa nego prije dva dana ekipi Lovćena, ali to ne umanjuje činjenicu da su odigrali dobru utakmicu.

Širokom Brijegu ovo je sedma ovosezonska pobjeda i sada dijele treće mjesto s Helios Sunsima, s omjerom 7:3 nakon 10 kola sezone.

Do poluvremena ekipe su bile podjednake. Nisu pokazali ništa previše na terenu, a u sličnom ritmu nastavili su treću četvrtinu u kojoj je došlo do preokreta.

Ekipa Širokog kao da je tek počela igrati u trećoj četvrtini u kojoj su postigli +11 koševa i došli do malo veće prednosti koju su sačuvali do kraja susreta.

Najbolji u redovima Širokog bili su: Božić sa 20 koševa i šest skokova, Bilinovac sa 18 koševa uz šest asistencija te Ivanov sa 16 koševa i Caruthers sa 11 koševa.

Podsjećamo, prije samo dva dana Široki je ‘utrpao’ 120 koševa ekipi Lovćena iz Cetinja, u devetom kolu Druge Aba lige.

Široki se tako iz Banja Luke vraća sa dvije pobjede i jednim porazom. Izgubili su samo od sarajevskog Sparsa.