ABA 2: Osijek i dalje bez pobjede, Široki u drugom poluvremenu potpuno slomio Brokere

Vros je imao +13, a završio na -21.

Vrijednosnice Osijek su izgubile još jednu utakmicu u ABA 2 ligi. Ovoga puta bolja je bila momčad Širokog koja je slavila 78-99

Vrijednosnice su odigrale sličnu utakmicu kao protiv Vojvodine. Prvo poluvrijeme ekipa iz Osijeka odigrala je puno bolje od Širokog, držali su vodstvo gotovo cijelo vrijeme, poveli su i sa 13 poena razlike, a do poluvremena protivnička ekipa smanjuje na 49:43.

U 22.minuti utakmice košem Ćavara Široki prelazi u vodstvo za 49:50 te nakon toga gostujuća ekipa je samo povećavala vodstvo a Brokeri se nisu uspjeli vratiti u početni tempo.

Ekipa Širokog osvojila je bodove sa konačnih 78:99. Za Vrijednosnice najviše koševa zabili su Topolović 20 i Lisica 17, a za ekipu Širokog Božić 20 te Bilinovac 18.

KK Vrijednosnice Osijek - HKK Široki 78:99 (25:26, 24:17, 17:31, 12:25)

Vrijednosnice: Makoi 7, Lisica 17, Dugandžić, Grušanović 14, Tomljenović 2, Špehar, Porobić 2, Kuany 2, Bošnjak 12, Simanić 2, Topolović 20

Široki: Ivanov 14, Kučan 13, Vucić 12, Bilinovac 18, Čolak 12, Miletić 2, Galić, Ćavar 5, Božić 20, Damjanović, Vujanović 3