Agrodalm još jednom uvjerljiv protiv Zapruđa

Predvođeni rapoloženim dvojcem Ribarić -Markočić košarkaši Agrodalma stigli do osme pobjede.

U sklopu 12. kolu Prve muške lige Agrodalm je na Pešćenici i drugi puta ove sezone svladao Zapruđe. Bilo je 83:72 u susretu gdje su domaćini imali rezultatsku prednost, a u prvom poluvremenu ona je bila najvećih +8 (35:27).

Zapruđe je do odmora smanjilo, a u 23.minuti i izjednačilo (44:44). Predvođeni rapoloženim dvojcem Ribarić -Markočić košarkaši Agrodalma su se vratili na 10 razlike (57:47), a sve nade gostiju su ugašene sredinom posljednje četvrtine kada je bilo 16 razlike. Uspjelo je Zapruđe doći na minus 6 u završnici, ali je na ulasku u posljednju minutu Domagoj Matić ubacio tricu i potvrdio osmu pobjedu svoje momčadi.

Dorian Ribarić je ubacio 22 poena uz 8 asista. Matija Markočić je dodao 17, a Matić 11 uz 6 skokova i 6 asista. Kod Zapruđa Filip Stanić je ubacio 26, Marko Raič 15, a Fran Vujić i Tomislav Garvanović po 9.