Alkar i Sonik bez pobjednika: Rašić u posljednjoj sekundi zabio za 'nulu'

Rašić je u četvrtoj četvrtini zabio 17 poena.

U uzvratnoj pripremnoj utakmici između Alkara i Sonik Puntamike odigranoj u petak u Sinju nije bilo pobjednika!

Susret je završio rezultatom 92-92, a produžetka nije bilo jer je riječ o trening utakmici, a vremenski se ušlo u termin kojeg koriste ostali sinjski sportaši.

Alkar je bio bolji tijekom većeg dijela susreta, početkom drugog poluvremena imao i 20 poena viška. Sonik se do početka posljednje četvrtine približio na -11, obrambeno odlično reagirao, a u napadu imao raspoloženog Sandra Rašića koji samo u tom periodu zabija 17 poena, od čega četiri trice i šut u posljednjoj sekundi za konačnih 92-92.

Rašić je susret završio s 25 postignutih poena. Slijedili su ga Lovre Runjić sa 17, Josip Jukić s 13 i Filip Jošić s 12 poena. U zadarskim redovima nisu nastupili Jakov Vladović i Marino Šarlija.

Kod domaćina najefikasniji je bio Naba Echols s 20 poena, Srđan Brocić ih je postigao 19, Hasan Varence 14, a Ivan Kučan 12 poena.