Baldekin neokrnjen dočekuje Zadrane

Šibenčani stopostotni u svojoj dvorani.

Košarkaši Šibenika bez većih su problema upisali novu domaću pobjedu. Ribola Kaštela se kući vraća s minusom od 17 poena (74-57), a Šibenčani bez domaćeg poraza čekaju novog izazivača, momčad Zadra.

Ovom su pobjedom igrači Vladimir Anzulovića ostali na poziciji broj četiri te čekaju eventualno posrtanje Cibone za proboj na treće mjesto.

Utakmicu je odlično otvorio Tomislav Gabrić koji je u prvih 10 minuta zabio 12 poena. Ante Đugum se istovremeno nakrcao s tri osobne pogreške čime je bitno oslabio kaštelanski skok i igru na visokim pozicijama.

Na poluvremenu je bilo +11 (41-30) za Šibenčane, koji su nakon izjednačenje treće četvrtine u posljednjoj gostima zadali završni udarac. Gabrić je utakmicu završio sa 16 poena, Domagoj Bašić je ubacio poen manje. Kod Kaštelana najefikasniji je bio Nikola Došen sa 16 poena.