Basketball Camp Croatia

Izbor najboljeg mladog košarkaša Sezona 2025/26 1. mjesto: Noa Zemljić (Cedevita Junior) - 5 bodova 1. mjesto: Marat Kos (Zabok) - 5 bodova 3. mjesto: Niko Šare (Cedevita Junior) - 3 boda 3. mjesto Bruno Bubalo (Zabok) - 3 boda 5. mjesto Andro Mirčeta (Samobor) - 1 bod 5. mjesto - Vigo Bart (Cibona) - 1 bod

Basketball Camp Croatia Basketball.hr
1. Noa Zemljić
Cedevita Junior
5 bodova
1. Marat Kos  Zabok 5 bodova
3. Niko Šare  Cedevita Junior 3 boda

Hrvatska
Regija
Bez ozlijeđenih Taylora i Šarca po pobjedu za oproštaj od Alpe Adria Kupa

Bez ozlijeđenih Taylora i Šarca po pobjedu za oproštaj od Alpe Adria Kupa

Autor: Branko Tabak

Vrijednosnice gostuju u Austriji.

Košarkaši Vrijednosnica Osijek danas s početkom u 18 sati gostuju kod austrijskog Klosterneuburga u sklopu posljednjeg kola razigravanja po skupinama.

Igrači Vladimira Krstića nemaju izglede za proboj na drugo mjesto i prolaz dalje, ali svakako im je cilj izbjeći posljednje mjesto u skupini.

Kako u susret ulaze s omjerom 2-3, a domaćini s 1-4, pobjeda ih sigurno ostavlja na trećem mjestu, ali i poraz manji od 3 razlike jer je u Osijeku bilo 85-82 za Vrijednosnice.

Na ovoj utakmici neće nastupiti Amerikanac Jimmie Taylor koji se ozlijedio na utakmici Kupa Krešimira Ćosića protiv Šibenika te će pauzirati kako bi se odmorio za važan susret HT Premijer lige koji Osječane očekuje u Sinju. Nema ni kapetana Aljoše Šarca koji će propustiti sljedeće dva tjedna zbog ozljede skočnog zgloba zarađene na istoj utakmici.