Blatančić i Jukić predvodili Sinjane do uvjerljive pobjede protiv Ribole

Autor: KK RIbola Kaštela KK Ribola Kaštela Photo: KK Ribola Kaštela

Pripremna utakmica

Seniori Ribole Kaštela odigrali su još jednu pripremnu utakmicu pred nadolazeću sezonu. Ovaj put im je u goste stigao premijerligaš Alkar koji je nakon neravnopravne borbe slavio s uvjerljivih 59-96.

Domaći su dobro odigrali prvu četvrtinu koju su gosti dobili sa tijesnih 16-18, da bi raspad u igri kaštelanske momčadi uslijedio već u drugoj dionici (7-29) u kojoj je sinjska momčad zaigrala puno agresivnije. Tako je prerano, već do poluvremena, riješeno i pitanje pobjednika ovog dvoboja.

Kao i u prethodna dva, trener Ribole Damir Rančić i u trećem je pripremnom susretu na raspolaganju imao znatno oslabljeni sastav jer ponovno nije mogao računati na dobar dio ekipe, pa tako ni na dvojicu najiskusnijih, Delaša i Kedžu. U ništa boljem stanju nisu stigli ni gosti čiji je novi trener, Tihomir Mustapić, na raspolaganju imao svega sedmoricu.

Uzvratni susret današnjih protivnika trebao bi se u sljedećih desetak dana odigrati u Sinju.