Hrvatska
Borba za ostanak: donosi li subota neke odgovore?

Borba za ostanak: donosi li subota neke odgovore?

Autor: HKS Photo: Antonio Mirko Macan Photography

Alkar dočekuje Cibonu, Ribola Škrljeva, dok Jazine gostuju kod Zaboka.

Raspored utakmica 22. kola Hrvatski Telekom Premijer lige.                                        


KK ZADAR –  KK HERMES ANALITICA odigrat će se u četvrtak 5. travnja 2018. u Zadru, u dvorani "Krešimir Ćosić", Splitska 3, s početkom u 19:00 sati  

Prvi sudac: Leo ROGLIĆ iz Splita  

Sudac: Živko MIRILOVIĆ iz Karlovca  

Sudac: Marko ŽIVALJIĆ iz Splita  

Opunomoćenik: Davor MODRIĆ iz Zadra  


KK RIBOLA KAŠTELA –  KK ŠKRLJEVO odigrat će se u subotu 7. travnja 2018. u Kaštel Sućurcu, u dvorani "Sokolana", Braće Radića bb, s početkom u 19:00 sati  

Prvi sudac: Alfred JOVOVIĆ iz Zagreba  

Sudac: Tomislav PRPIĆ iz Zagreba  

Sudac: Zlatko GALIOT iz Zagreba  

Opunomoćenik: Zoran ŽUPUNSKI iz Splita  

 

KK ZABOK –  KK JAZINE ARBANASI odigrat će se u subotu 7. travnja 2018. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, s početkom u 19:30 sati  

Prvi sudac: Denis HADŽIĆ iz Pule  

Sudac: Jelena TOMIĆ iz Zagreba  

Sudac: Alan BLAŠKOVIĆ iz Križevaca  

Opunomoćenik: Tomislav ERCEGOVIĆ iz Zagreba  

Kontrolor: Jadranko PERLIĆ iz Velike Gorice  


KK ALKAR –  KK CIBONA odigrat će se u subotu 7. travnja 2018. u Sinju, u Športskoj dvorani, s početkom u 19:30 sati  

Prvi sudac: Sreten RADOVIĆ iz Dubrovnika  

Sudac: Domagoj MARUNICA iz Zagreba  

Sudac: Franko GRACIN iz Zagreba  

Opunomoćenik: Damir BASARIĆ iz Splita  

 

KK ZAGREB –  KK SPLIT odigrat će se u nedjelju 8. travnja 2018. u Zagrebu, u SD "Trnsko", Trnsko 25 a, s početkom u 12:00 sati  

Prvi sudac: Luka KARDUM iz Zagreba  

Sudac: Želimir TRESOGLAVIĆ iz Osijeka  

Sudac: Marko MUSTAPIĆ iz Zagreba  

Opunomoćenik: Božo PERKOVIĆ iz Zagreba  

Kontrolor: Saša ŠARAC iz Osijeka  

     

KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK –  GKK ŠIBENIK odigrat će se u ponedjeljak 9. travnja 2018. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, s početkom u 18:00 sati. Prijenos na TV Arena Sportu  

Prvi sudac: Srđan DOŽAI iz Zagreba  

Sudac: Siniša HERCEG iz Zaboka  

Sudac: Gordan TERLEVIĆ iz Rijeke  

Opunomoćenik: Miroslav KONTREC iz Osijeka


 KK CEDEVITA –  SLOBODAN