Borbeni Cibosi se dva puta vraćali, ali dvije trice u završnici pobjedu su donijele Sparsima

Autor: B.T. Photo: ABA league j.t.d./Dragana Stjepanović

Poluzavršni turnir juniorske ABA lige u Baru

Cibona je u 4. kolu Poluzavršnog turnira Juniorske ABA lige u Baru doživjeli treći poraz. Ovoga puta bolji su bili Sparsi 79-69

Bez prvog razigravača Horvata te nedovoljno zaliječenim Vujovićem i Kalajžićem Cibosi su se nakon lošeg otvaranja (-14 nakon prve četvrtine) uspjeli vrati u igru.

Do poluvremena su smanjili prednost na 33-37, a početkom treće četvrtine stigli i do zaostatka od 2 poena (38-40).

Tu su malo posustali i dopustili Sparsima bijeg na 51-62. U posljednjoj četvrtini serijom 11-0 Vukovi se ponovno približavaju na dva poena minusa (66-68), no Zrno i Trnka u sljedeća dva napada zabijaju trice te tako zaključavaju utakmicu i donose pobjedu svojoj momčadi.

Trnka s 26, Zrno s 23 i Jović s 18 poena bili si prva imena ekipe Sparsa dok su kod Cibone sa po 17 poena prednjačili Vujović i Vučić.