Hrvatska
Bosco domaćin Gorici, sve utakmice u subotu

Bosco domaćin Gorici, sve utakmice u subotu

Autor: HKS/B.T. Photo: Košarkaški savez Zagreb

Sve utakmice 13. kola Prve muške lige na rasporedu su u subotu 10. veljače.

Derbi se igra u Zagrebu. U KC Dražen Petrović sastaju se trećeplasirani Bosco i prvoplasirana Gorica, jedina momčad bez poraza.

Evo kompletnog rasporeda

KK AGRODALM –  KK BOROVO odigrat će se u subotu 10. veljače 2018. u Zagrebu, u ŠŠD "Peščenica", Ulica Grada Gospića 1, s početkom u 16:00 sati  

Prvi sudac: Vedran VEDRIŠ iz Novigrada Podravskog  

Sudac: Andrej ANTOLIĆ iz Bjelovara  

Sudac: Matija EKART iz Zagreba  

Opunomoćenik: Miljenko MRSEL iz Zagreba    

 
KK PULA 1981 –  KK RUDEŠ odigrat će se u subotu 10. veljače 2018. u Puli, u Domu Sportova "Mate Parlov", Galijotska ulica, s početkom u 20:00 sati  

Prvi sudac: Marko STANKOVIĆ iz Rijeke  

Sudac: Dalibor LENAC iz Rijeke  

Sudac: Zoran ŽAGAR iz Rijeke  

Opunomoćenik: Mladen VUČKOVIĆ iz Rovinja     

 

KK GRAFIČAR –  KK KVARNER 2010 odigrat će se u subotu 10. veljače 2018. u Ludbregu, u Školsko sportskoj dvorani Ludbreg, Zagorska 2, s početkom u 17:00 sati  

Prvi sudac: Dražen ŠTROK iz Varaždina  

Sudac: Žarko KOVAČEVIĆ iz Čakovca  

Sudac: Marko MILKOVIĆ iz Varaždina  

Opunomoćenik: Damir ŠPIRANEC iz Čakovca      

     

KK ŠANAC KARLOVAC –  KK ISTRAUNI odigrat će se u subotu 10. veljače 2018. u Karlovcu, u ŠŠD "Mladost", Rakovac 1, s početkom u 14:00 sati  

Prvi sudac: Franko GRACIN iz Zagreba  

Sudac: Mladen VUKOJEVIĆ iz Zagreba  

Sudac: Ivan DUNDOVIĆ iz Zagreba  

Opunomoćenik: Goran HAJDIN iz Karlovca   

 

AKK UNIVERSITAS –  KK PODRAVAC odigrat će se u subotu 10. veljače 2018. u Splitu, u Maloj dvorani KK "Split", Ulica slobode 16 b, s početkom u 18:00 sati  

Prvi sudac: Roko HORDOV iz Zadra  

Sudac: Karlo MIRČETA iz Šibenika  

Sudac: Ante BRALIĆ iz Šibenika  

Opunomoćenik: Ivan DABO iz Splita  

 

KK BOSCO –  KK GORICA odigrat će se u subotu 10. veljače 2018. u Zagrebu, u Košarkaškom centru "Dražen Petrović", Savska 30, s početkom u 18:30 sati  

Prvi sudac: Marko MUSTAPIĆ iz Zagreba  

Sudac: Hrvoje MUHVIĆ iz Zagreba  

Sudac: Mateo PAVIČIĆ iz Zagreba  

Opunomoćenik: Damir DUKOVAC iz Zagreba