Bura otpuhala Partizan

Patricia je uz 20 poena imala i 12 skokova.

Košarkašice Medveščaka su u 6.kolu Btravel lige svladale Partizan iz Beograda 82:65  i tako stigle do druge pobjede. Ono što je značajno je činjenica da su Zagrepčanke slavile s većom razlikom nego što su izgubile u Beogradu što bi na kraju ligu moglo biti vrlo važno u borbi za plasman u ligu za prvaka.

Gošće su bolje otvorile utakmicu i početkom druge četvrtine nakon trice Miljane Bojović povele 20:12. Tada je uslijedila velika serija Medveščaka 18:0 za 30:20 u koju su po dvije trice ugradile Ana Petrak i Iva Todorić. Nakon trice Marije Radoš Medekice na poluvremenu imaju 13 razlike (40.27). Činilo se sredinom treće četvrtine da ekipa Braslava Turića ima rezultatsku kontrolu (52:37), ali su gošće počele ”grickati” prednost Medveščaka koju su u 34.minuti praktički i dostigle kada su došle na zaostatak 61:59. Novu prednost 70:61 koja je usmjerila utakmicu na stranu Medveščaka kreirale su Matea Tadić i Patricia Bura. U završnici je prvo Radoš ubacila novu tricu za + 12 (74:62), a Petrak i Bura za  konačnih + 17 (82:65).

Bura je s 20 poena i 12 skokova predvodila Medekice. Petrak je dodala 15, a Todorić 13 uz 5 skokova, asistencija i osvojenih lopti. Kod Partizana Ivanka Radić je ubacila 22, a Rada Vidović 15 poena.

Slijedećeg tjedna Medveščak dočekuje Kraljevo.