Cedevita ekspresno riješila Kaštelane

Utakmica bez natjecateljske draži.

Cedevita je s lakoćom "odradila" susret HT premijer lige protiv KK Ribola Kaštela i slavila s uvjerljivih 93-55.

Što napisati o utakmici u kojoj je nakon deset minuta igre rezultat bio 27-6 za domaćine. Znalo se da KK Ribola Kaštela nema nikakve izglede kod Cedevite koja je nakon serije nesretnih poraza prvo jučer nadigrala prvaka ABA lige Crvenu zvezdu, a večeras Kaštelanima od početka pokazala tko je gazda kuće.

Bila je to prilika da Jurij Zdovc odmori ključne igrače i razigra one od kojih se očekuje puno u nastavku sezone, prvenstveno Nika Slavicu.

Slavica je odigrao nešto manje od 22 minute i za vrijeme postigao 16 poena uz 6 skokova. Nichols je zabio poen više, dok je Žganec ostvario double-double učinak s 10 poena i isto toliko skokova.

U redovima gostiju Mandić je zabio 13, a Galić 10 poena, dok je Šipić imao čak 15 skokova.