Dan nakon Dubrave Osijek u Širokom poražen od Pelistera

Autor: KK Vrijednosnice Osijek Photo: ABA league j.t.d./Dragana Stjepanović

ABA 2 liga

Danas su Vrijednosnice izgubile utakmicu u sklopu NLB ABA Lige 2 protiv Pelister Bitole.

Vrijednosnice su odigrale odlično prvo poluvrijeme, imale su vodstvo od 6-7 poena sve do 19.minute kada Pelister izjednačuje za 42:42 te na odmor odlaze sa +3 za 45:42. U drugom poluvremenu domaća ekipa je bila puno bolja, bila je šuterski raspoložena, ubacili su 30 koševa dok su Vrijednosnice 15. Ekipa iz Bitole je zasluženo pobijedila sa 97:78. Za Pelister-Bitolu najviše su ubacili Malešević i Kesar svaki po 16, a kod Vrijednosnica Topolović 23 te Perković 18.

KK Pelister-Bitola - KK Vrijednosnice Osijek 97:78 (19:24, 26:18, 30:15, 22:21)

Pelister-Bitola: Pajić 9, Stajić 10, Malešević 16, Karadžovski 5, Haughton 7, Kesar 16, Nikolić 13, Mladenović 5, Gjuroski 8, Mladenovski 8.

Vrijednosnice: Makoi, Dugandžić, Grušanović 5, Tomljenović 2, Porobić 10, Kuany 8, Bošnjak 5, Perković 18, Topolović 23, Džajić 7.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u srijedu, 23.03.2022. protiv Podgorice u 18:00h uz direktan prijenos na Arena Sport TV.