Hrvatska
Dan nakon pobjede nad Šibenkom Alkar se razišao s Amerikancem

Dan nakon pobjede nad Šibenkom Alkar se razišao s Amerikancem

Autor: LT Photo: AB digital

Novogodišnje pospremanje u Sinju

KK Alkar i američki košarkaš Jarred Hyder sporazumno su raskinuli ugovor te Hyder više nije član sinjskog kluba, objavio je Alkar u službenom priopćenju.

Hyder je svoju posljednju utakmicu u dresu Alkara odigrao u 13. kolu SuperSport Premijer lige protiv Šibenke, u susretu koji su Sinjani dobili rezultatom 71:64. Bila je to ujedno i prva utakmica Alkara pod vodstvom novog trenera Roka Dominovića, koji je na klupi zamijenio Damira Milačića.

Američki bek u tom je dvoboju proveo na parketu manje od tri minute te upisao jednu asistenciju. Tijekom sezone u SuperSport Premijer ligi prosječno je igrao 15 minuta i 43 sekunde po utakmici, uz učinak od 7,5 poena.

Iz kluba su se Hyderu zahvalili na profesionalnom odnosu i doprinosu momčadi te mu zaželjeli puno sreće i uspjeha u nastavku karijere.

Tablice omogućuje Sofascore