Davor Konjević - lokomotiva koja je povukla Škrljevo do prve pobjede

Do 35. minute bio je egal, a onda je sve riješio jedan čovjek.

Igrači KK Škrljevo su stigli do prve pobjede u HT Premijer ligi.Protiv Hermesa su kao domaćini slavili 70-59. Gosti su se pokazali kao tvrd orah koji je popustio tek u završnici susreta.

Nakon petnaestak minuta izjednačene igre Škrljevo u 18. minuti stiže do prve značajnije prednosti (38-27). Hermes brzo hvata priključak te je u trećoj minuti nastavka utakmica opet ušla u rezultatski egal (39-36).

Punih 11 minuta domaćini su čuvali minimalnu prednost, a onda u 34. gosti izjednačuju na 52-52. Ostali su u igri do 55-55 kada je na Štembergerovu tricu istom mjerom uzvratio Raič.

Tada na scenu stupa Davor Konjević koji do kraja utakmice zabija osam poena i uz pomoć Williamsa odvodio Škrljevo do prve pobjede u sezoni.

Konjević je s 18 poena, 5 skokova i 2 asistencije bio prvo ime susreta. Štemberger je kod Škrljeva zabio 13, a Nash 10 poena.

Kod Hermesa najefikasniji je bio Svoboda s 13 poena. Raič ih je postigao 11, a Turić 9 uz 10 skokova.