Delegat utakmice postigao 20 poena

Biljarski zabio 31 poen, Martinić dohvatio 21 skok.

U sedmom kolu splitske lige nije bilo iznenađenja, svi favoriti su ostvarili pobjede. Najbolji strijelac kola je Biljarski s 31 poenom, dok se kod Strožanca ukazala leteća tvrđava Martinić 'skočivši' 21 puta.

ADRIATIC STATIST - DALMACIJA 122:85

Statisti su u sedmom kolu bez poraza došli do šeste pobjede (znam da zvuči čudno, ali je istinito). Dalmacija se uspjela držati prvo poluvrijeme, ali u drugom se Adriatic odlijepio i osigurao pobjedu. Najbolji kod Adriatica bili su Požgaj s 30 poena, Vitaljić i Bilić s po 26 poena te Kaliterna s 25 poena, dok je Mindoljević dodao 10 asista. Kod Dalmacije Šegvić 29 poena, Lukač 23 poena, Kačunić 16 poena, dok je Barbarić ostvario double-double sa po 11 poena i asista.

DOUBLE DRIBBLE - STROŽANAC 74:58

Utakmica je bila izjednačena sve do zadnje četvrtine u kojoj su se dribleri odlijepili i osigurali pobjedu. Kod pobjednika Markoč 19 poena i 10 skokova, Pašalić 15 poena, Škaro 14 poena. Kod Strožanca čak dva igrača imali su double double učinak. Vuko s 22 poena i 10 skokova, te Martinić s 11 poena i nevjerojatnih 21 skok. Barać je postigao 13 poena.

BRDA - DEMS 57:81

Brda ipak nisu uspjela iznenaditi favoriziranu ekipu Demsa, već na poluvremenu je bilo +17 za Dems. Kod Demsa najučinkovitiji je bio najbolji strijelac kola Biljarski s 31 poenom, a ruke za pobjedu dali su Špralja s 18 poena i Vrdoljak s 18 poena i 13 skokova. Kod Brda istakli su se Kunac s 13 poena, Kerum s 12 poena, Španjić s 11 poena i s Merčep 10 poena.

PEDIDO - ŽUJA JE ZAKON 76:70

Pedido, iako je bio favorit, uspio je izvući pobjedu tek u gustoj završnici te doći do svoje pete pobjede. Najbolji kod Pedida bili su Turudić s 25 poena, Maslać s 11 poena i Popović s 10 poena. Kod pivara najbolji su bili Bućan s 19 poena, Dadić s 15 poena i Babić s 13 poena.

SPALATO - BAČVICE 0:20 Ekipa Spalata nije bila u mogućnosti doći na utakmicu te je pobjeda Bačvica registrirana sa 20:0. Sve poene postigao je....delegat...