Deseta pobjeda Vlašićeve ekipe kao točka na i 2020. godine!

Ne posustaju!

Okruglih +10 za okruglu desetu pobjedu! Sonik Puntamika je 2020. godinu završila pobjedom protiv Dubrave 80-70 uz odličnu igru Daniela Zovka (18 poena, 9 skokova, 4 ukradene lopte),i Lovre Runjića (17 poena, 7 skokova, 4 ukradene lopte) i Tomislava Cvitkovića (14 poena, 4 skoka, 4 ukradene lopte). Vrlo dobru utakmicu odigrao je i Marin Vručinić koji je uz 9 poena imao 6 asistencija.

Furnir je vodio nekoliko puta s poenom, dva razlike do 9-10, nakon toga Sonik je preuzeo kontrolu igre i rezultata u svoje ruke. No, svako opuštanje gosti iz Zagreba su kažnjavali pa su se tako s -15 (67-52) u 33. minuti spustili na -7 na tri i pol minute prije kraja. Daniel Zovko i Lovre Runjić tricama su vratili mir u redove Puntamičana.

Kod Dubravaša istaknuli su se Mihajlo Jerković (19) i Fran Vujčić (14 poena). Rekonstruirana i neuigrana momčad Furnira imala je čak 25 izgubljenih lopti. Sigurno je, kada se dečki uštimaju, da će stvari izgledati puno bolje.

Momčad Hrvoja Vlašića ima omjer pobjeda i poraza 10-4 i definitivno je najugodnije iznenađenje dosadašnjeg dijela natjecanja.