Dinamo slavio u Dubravi, Gorica u Trnskom

Autor: Krešimir Galić Photo: KK Furnir

Zagrijavanje za novu sezonu.

Danas su prijateljski susret odigrali Bosco i Gorica. Slavili su Goričani 89:62. Zagrepčani su pružili odličan otpor pune tri četvrtine (54:57), a Gorica je boljom igrom u posljednjih deset minuta (32:8) stigla do uvjerljive pobjede.

Pripremnu utakmicu u Dubravi su odigrali klubovi koji su prije tri mjeseca igrali izlučne utakmice za ulazak/ostanak u HT Premijer ligi. Večeras je uspješniji bio Dinamo koji je slavio 93:86, a momčad Milana Ličine tijekom susreta imala je i 20 koševa viška. Predvođeni Lukom Cvitanovićem (22) i Martinom Klepom (19) gosti su vodili od samog početka susreta, a Furnir je u završnici uspio ublažiti poraz. U sastavu Furnira zaigrali su Mislav Brzoja i Igor Marić koji će u sljedećim danima definirati svoj status, a novo ime u sastavu Dinama trebao bi biti David Ušić. Ove dvije momčadi već u petak u Domu sportova odigrati će novi pripremni susret.

FURNIR – DINAMO  86:93  (34:51)

Furnir: Vlahovec, Bjelanović 4, Karahodžić 11, Brzoja 9, Vidović 15, Nazor 9, Cvitković, Mandalinić, Marić 10, Horvat 2, Krajina 18, Rađa 8.
Dinamo: Radman 2, Garafolić 14, Jablan 2, Škara, Badžim, Dmitrović 4, Nakić Vojnović 13, Abramović, Bušić 4, Majić 10, Cvitanović 22, Anzulović 3, Klepo 19, Ušić.