Đugum s ozljedom zgloba poveo Stoju do pobjede nad prošlosezonskim prvakom

Autor: Basketball.hr

Započelo je natjecanje u Drugoj ligi Zapad.

Započelo je natjecanje u Drugoj ligi Zapad. Najuzbudljivija utakmica bila je ona između  Crikvenice i Jadranke koju su gosti dobili na posjed lopte.

Ovoga puta izdvajamo pobjedu Stoje protiv prošlosezonskog prvaka Rudara 79-66.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena koje je završilo prednošću gostiju iz Labina s 2 poena razlike, u drugo poluvrijeme kao da je izašla neka nova ekipa Stoje koja je prvenstveno odličnom obranom te nošena burnom podrškom svojih vjernih navijača sa tribina treću četvrtinu pobijedila s rezultatom 26-7 te praktički riješila pitanje pobjednika ovog susreta. U posljednoj četvrtini igrači trenera Vladimira Korošeca održali su stečenu prednost te na kraju zasluženo slavili s 13 poena razlike.

Kod domaćina najviše su se istaknuli Marin Đugum s 23 postignuta poena, koji je stisnuo zube i nastupio unatoč pretrpljenoj ozljedi zgloba od prije nekoliko dana, te Matija Čakarić s 16 postignutih poena, od čega 4 trice. Kod gostiju najefikasniji bio je Molnar s 18 poena.

KK STOJA - KK RUDAR Labin 79:66

(18:17) (21:24)(26:07) (14:18)