Domaći poraz Medevščaka

Sve je riješeno u prvoj četvrtini.

U 9.kolu BTravel WABA lige košarkašice Medveščaka poražene su na Pešćenici od Montane 2003 iz Bugarske 73:54. Bolji ulazak gošći u utakmicu (21:7) pokazao se kao nepremostiva prepreka za Medekice u nastvaku susreta. Izabranice Braslava Turića uspijele su početkom treće četvrtine doći na 6 poena zaostatka (39:33), a u završnici iste dionice i na minus 3 (51:48). Montana 2003 u samo dvije minute radi seriju 9:0 i nakon trideset minuta ima prednost 60:48. U posljednjoj četvrtini gošće u na krilima Hristine Ivanove (19) i Sarah Boothe (14) rutinirano stigle do pobjede.

14.12.2017. / 20:00 29:37 25:36
Ženska BTravel Regionalna liga, 9. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
ŽKK Medveščak ŽKK Medveščak 9 20 19 6 54
Montana 2003 Montana 2003 21 16 23 13 73

Kod Medveščaka koji će nastup u I.krugu ove lige završiti slijedeće srijede na gostovanju kod Cinkarne Celje najefikasnija je bila Patricia Bura (14). Ana Vojtulek je dodala 11 uz 13 skokova, a Matea Tadić 10 uz 5 asistencija.