Došenovih 30 poena za pobjedu i povratak samopouzdanja

Košarkaši KK Ribola Kaštela su u prijateljskom susretu pobijedili A2 ligaša Solin 79-66.

Nakon tijesnog vodstva prilikom odlaska na odmor (36:32), u nastavku smo vidjeli razdoblje utakmice u kojem su Kaštelani dominirali terenom te najviše preko raspoloženog Nikole Došena otišli na 20 koševa prednosti (68:48). Odlazak Nikole na klupu označio je i pad u igri domaćina koji su Solinjani znali iskoristiti. Ponovno su igrali dobro, kao i u većem dijelu prvog poluvremena te smanjili naše visoko vodstvo. Došen je ukupno ubacio 30 poena i bio najbolji strijelac utakmice, a dvoznamenkasti strijelci HT Premijerligaša bili su još Aco Mandić s 14 te povratnik Ivan Rašetina s 10 ubačenih poena. Još su nastupili: Mikulić (9), Sanader, Galić, Roso (2), Šipić (4), Vidović (3), Jelavić-Mitrović i Pruže (7).

Nakon serije poraza u službenim utakmicama slast pobjede sigurno je nešto što je najviše trebalo momčadi Kaštela.