Dubrava i Zrinjevac četiri puta kretali od 0:0, Samobor deklasirao Zapruđe

Ozlijedili se Fran Vujić i Lovro Kušec.

Prijateljski susret su odigrali Dubrava i Zrinjevac 1937. U utakmici gdje se poslije svake četvrtine rezultat vraćao na 0:0 domaćini su slavili pobjedu 74:69. Dubravaši su nakon prve tri četvrtine imali prednost 69:41, a Vrtlari su posljednjih deset minuta dobili rezultatom 28:5 uz šest ubačenih trica. Kod Dubrave nije igrao Petar Perić, a Fran Vujić je ozlijedio zglob u prvoj četvrini, dok je kod Zrinjevca ozljedu u drugoj četvrtini zadobio Lovro Kušec. Dubrava će u petak ugostiti Bosco.

DUBRAVA – ZRINJEVAC 1937  74:69  (27:25, 21:6, 21:10, 5:28)

Dubrava: Čubrić 10, Vujić 1, Filić 1, Šutalo 20, Rezo 9, Kos 4, Šimović 4, Smolić 12, Šafta, Majić 8, Krajačić 2.
Zrinjevac 1937: Kušec 7, Šobak 2, Martinac 10, Krpeljević 4, Validžić 9, Lončarić 4, Križanović 11, Ćavar, Ćorić, Vlašić 6, Habazin 16.

Jučer su pripremni susret odigrali i Samobor i Zapruđe. Dvojbe oko pobjednika nije bilo u niti jednom trenutku. Samobor je slavio 94-51.

SAMOBOR – ZAPRUĐE   94:51  (25:11, 29:13, 18:12, 22:17)

Samobor: Srabotnak 9, Mandalinić  15, Gazić 10, Levanić 20, Škara 6, Gionechetti 13, Đurinović 4, Grill 13, Miletić 2, Žilić 2. Trener: M.Sedlar
Zapruđe: Jarnjak, Radulović 6, Čorko 2, Penić 18, Montana 2, Gavranović 10, Galić 2, Krstanović, Jelić, MIhalić 11. Trener: N.Piacun