Dubrava zaustavila seriju poraza, Pazin na -17

Dubravaše je predvodio Marko Prelec.

U 13.kolu Jedinstvene kadetske lige Dubrava je nakon šest uzastopnih poraza upisala pobjedu. Izabranici Srećka Medvedeca u Dubravi su svladali Pazin 84:67. Raspoloženi Marko Prelec vukao je Dubravaše u prvom poluvremenu ubacivši 20 poena. S druge strane goste je u rezultatskom priljučku držao šut za tricu u čemu je prednjačio Filip Gustovarac.

Dubrava je otvorila utakmicu s 11:0, a na poluvremenu imala 9 razlike (47:38). Sredinom treće četvrtine gosti su došli na zaostatak 54:51, ali je Dubrava serijom 15:4 napravila prednost i mirno susret privela kraju.

Prelec je predvodio Dubravu s 22 poena i 19 skokova. Franco Kos je dodao 21 uz 11 skokova, a Roman Čimbur 19. Kod Pazina koji nije bio kompletan Gustovarac je ubacio 21 (trice 4/8), Luka Zajc 18, a Gvido Guštin 14 uz 13 skokova.