Dubravi nisu pomogle ni Amerikanke

I dalje bez pobjede.

U 12.kolu Prve lige košarkašice Dubrave BLC doživjele su domaći poraz od Podravac Giganta 78:67. Unatoč pojačanjima ekipa Zorana Jokića nije uspijela upisati prvu pobjedu ove sezone. Početnu prednost Dubrave i dobivenu prvu četvrtinu 20:19 gošće su tricama Valentine i Petre Šimunić brzo okrenule u prednost 50:38 na isteku prvog poluvremena. Gošće su u trećoj četvrtini imale i 18 razlike (64:46), a maksmimum ”Krajica” je bio dolazak na minus 8 (68:60) četiri minute prije kraja.

Valentina Šimunić je predvodila Podravac Gigant s 20 poena. Ema Šimunić je dodala 18, a Danijela Bukovčan 17 poena. Američka pojačanja predvodile su Dubravu BLC. Tricia Principe je ubacila 21 poen uz šut 6/25 i 10 izgubljenih lopti. Stephanie Taylor je dodala 18 (šut 5/16) uz 12 skokova.