Dubrovnik srušio Šibenku na Baldekinu

Autor: GKK Šibenka Photo: Milan Balaban

FAVBET Premijer liga

Košarkaši Šibenke nisu uspjeli uzvratiti za poraz na gostovanju kod ekipe Dubrovnika. Večeras je momčad trenera Ivana Perinčića zasluženo pobijedila na Baldekinu rezultatom 77:88.

Jedino vodstvo koje je ekipa Josipa Pandže imala bila je ono na početku 8:5. kako je rekao i sam trener kojem je ovo bio debi na klupi narančastih, u prvoj četvrtini obrana je i bila korektna, ali nije bilo ideje, ni prodora ni protoka lopte pa je prva četvrtina završila na strani gostiju 12:19.

U drugoj četvrtini domaćini su se pokušali vratiti, no Dubrovnik je bio prejak pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 36:51.

U drugom poluvremenu kapetan Klarin i novi igrač Šibenke Marko Lukić pogodili su par trica i tako vratili narančaste u igru gdje se i dvije minute prije kraja samo na par koševa približilo gostima 74:81, no za nešto više i buđenje Šibenke bilo je kasno. Dubrovčani su zasluženo odnijeli bodove i završili utakmicu rezultatom 77:88.