Dubrovnik uvjerljiv u Bjelovaru

Autor: KK Dubrovnik

Peta pobjeda Dubrovčana u Jedinstvenoj kadetskoj ligi.

Kadeti KK Dubrovnik su u 16. kolu Jedinstvene kadetske lige pobijedili na gostovanju Bjelovara 87:70 (18:12, 24:14, 27:25, 18:19) i tako na najbolji mogući način zaključili mini turneju nakon subotnjeg poraza u Zagrebu od Cedevite 105:79 u zaostaloj utakmici 6. kola.

- Možemo biti zadovoljni s ove dvije utakmice. U Zagrebu smo odigrali odlično prvo poluvrijeme, a čak i treću četvrtinu. Dok smo imali snage, mogli smo parirati. Čim nam je ponestalo snage, oni su pokazali moć. U Bjelovaru pravi ulazak u susret, pogodili smo otvorene šuteve i uz jako dobru igru u obrani, vodili smo od početka do kraja - naglasio je trener kadeta Maro Lučić kojemu je u Zagrebu i Bjelovaru asistirao trener seniora Željko Vreća.

Košarkaški klub Dubrovnik nakon 15 odigranih utakmica ima pet pobjeda i 10 poraza i trenutno je na osmom mjestu u konkurenciji ukupno 10 klubova.