Dubrovnik za rođendan parirao Ciboni prvo poluvrijeme

Košarkaši Cibone uveličali su proslavu 70. rođendana KK Dubrovnik, člana A2 lige Jug.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri. Domaćini su prvu dionicu dobili 24-21 te uspješno parirali renomiranom protivniku do odmora (39-39). Ozbiljnijim pristupom u nastavku utakmice Cibona je stavila stvari na svoje mjesto te puna samopouzdanja kreće na put za Bar gdje je očekuje nastup na ABA Superkupu. U četvrtak 20. rujna od 19 sati u četvrtfinalu protivnik će joj biti Budućnost Voli. Cedevita isti dan u četvrtfinalu igra s FMP-om. Ova utakmica započinje u 14:30 sati. Preostala dva para četvrtfinala su Igokea-Mega Bemex i Mornar-Partizan. Crvena zvezda, prvak ABA lige neće nastupiti na Superkupu zbog ranije dogovorenih nastupa.

U dvorani Gospino polje Cibosi su slavili protiv domaćina 86-57. Najefikasniji u redovima Zagrepčana bio je Cleveland Melvin s 22 poena. Bošnjak ih je postigao 13.