Fells i Kvarner napravili nemoguće i izvukli pobjedu nakon -18 u zadnjoj četvrtini

Autor: KK Kvarner 2010 Photo: KK Kvarner 2010

Ko-šar-ka!!!

KVARNER 2010 - RIBOLA KAŠTELA 80:77 (16:14, 14:19, 13:18, 26:16, 11:8)

Košarkaši KK Kvarnera pobijedili su KK Ribola Kaštela nakon produžetaka rezultatom 80:77 u dramatičnoj utakmici odigranoj u Rijeci.

Nakon izjednačene prve četvrtine Ribola prelazi u vodstvo i kontrolira tijek utakmice. U jednom trenutku u četvrtoj četvrtini gosti su vodili s 18 poena. Tricama Cortneya Fellsa, KK Kvarner sustiže vodstvo gostiju i utakmica odlazi u produžetak.

U produžetku KK Kvarner 2010 prelazi u vodstvo, da bi se u zadnjih 10-ak sekundi ušli izjednačeno 77:77. Opet je odlučio Courtney Fells pogotkom za tri poena dvije sekunde prije kraja, za konačnih 80:77.

U redovima domaćina najbolji je bio Courtney Fells s 38 poena, od čega 8 uspješnih ubačaja za 3 te Siniša Štemberger. Kod Ribole istaknuli su se Ante Perkušić, Josip Vidović i Ante Delaš.