Briljirao Matej Karlović.

Košarkaši Đakova su u 12. kolu Prve muške lige ostvarili prvu gostujuću pobjedu. Đakovčani su slavili u gostima kod Kvarnera 2010 rezultatom 89-97.

Gosti su poveli 0-7, domaćini brzo neutralizirali prednost. No, Đakovo se opet odvojilo i nakon trice Mateja Karlovića u 8. minuti povelo 13-23. U drugoj četvrtini imali su Slavonci i +14 (30-44. a na odmor se otišlo s rezultatom 39-51.

Kvarner je po povratku iz svlačionica zaigrao bolje i polako počeo sustizati zaostatak, a tricom Dina Šamanića na otvaranju posljednje četvrtine stigle su na minus dva (71-73). U sljedeća dva napada opet su sijevnule trice (Matej Karlović - Šamanić), da bi se Đakovo preko Kristijana Vladovića u 35. minuti odvojila na 75-82. Novom tricom Šamanić je donio tračak nade Riječanima (81-85), ali nakon što je Antun Hrkač pogodio tri slobodna bacanja za 81-88 povratka za Kvarner više nije bilo.

Đakovčane je do pobjede predvodio Matej Karlović s 27 poena, 6 skokova i 4 asistencije. Antun Hrkač je zabio 23, Marko Karlović 16, a Kristijan Vladović 14.

Kod domaćina najefikasniji je bio Matija Bilalović s 24 poena (trica 0/5). Slijedili su ga Dino Šamanić sa 17 i Dorian Benković s 14 poena.