Furiozni Dinamo nokautirao DepoLink Škrljevo

Autor: KK Dinamo Zagreb Photo: KK Dinamo Zagreb

Agresivna obrana, brza tranzicija

U 1. kolu FAVBET Premijer Lige KK Dinamo je u Košarkaškom Centru Dražena Petrovića pobijedio KK Škrljevo rezultatom 98:59.

Dinamo je odmah u prvim minutama odredio smjer utakmice. Agresivnom obranom Škrljevu nisu davali prostora, a brzom tranzicijom i lakim koševima uveli su utakmicu u jednosmjernu ulicu. Nakon prve četvrtine napravio je prednost od 22 poena. Odlična predstava Dinama nastavila se i u drugoj četvrtini te je na odmor otišao s  28 koševa razlike.

U drugom poluvremenu Dinamo je pojačao tempo, a agonija Škrljeva se samo nastavila. Laganim poenima Kraljevića, na pogon iskusnih Garafolića i Novačića, Dinamova prednost narasla je i na 40 koševa.

U četvrtoj četvrtini Dinamo je nastavio održavati visoku prednost te je utakmicu s mirnoćom priveo kraju.

Dinamo je odmah na otvaranju prvenstva pokazao autoritativnu igru te je najavio ozbiljne ambicije za sezonu.

Kod Dinama najbolji strijelci bili su Garafolić s 17 koševa te Vučić s 16, dok je za Škrljevo Uljarević postigao 20 koševa.