Furnir bolji od Gorice, sjajna Vidovićeva večer

Autor: Krešimir Galić Photo: KK Furnir

Nema predaje

U 20.kolu HT Premijer lige Furnir je na svom parketu u Dubravi slavio protiv Gorice 68:56. Dubravaši su se nakon izjednačenog prvog poluvremena (33:31) rezultatski odvojili u trećoj četvrtini kada je Gorica gotovo šest minuta ostala bez poena, a nakon trice Kenana Karahodžića domaćini su u 28.minuti imali 13 razlike (48:35). Gorica se zakratko vratila početkom posljednje četvrtine (49:42), ali je borbeni Furnir predvođen Mateom Vidovićem opet otišao na +14 (56:42) što Gorica sa skromnim šuterskim danom nije uspijela dostići.

Furnir je predvodio Vidović s 24 poena (trice 5/5). Lovro Mandalinić je ubacio 12, Karahodžić 11, a Duje Rađa je uz 9 poena imao 10 skokova. Furnir je igrao bez Domagoja Samca, a Gorica bez Ivana Batura, a u sastavu Bože Radoša najefiaksniji je bio Mate Kalajžić (14), a Ante Mašić je dodao 11.