Furnir u Belišću izborio Final Eight Kupa Krešimira Ćosića

Autor: Krešimir Galić Photo: KSZ

Drugoligaš se odlično držao prvo poluvrijeme

Zagrebački Furnir izborio je nastup na završnom F8 turniru Kupa Krešimira Ćosića. Dubravaši su u susretu osmine finala slavili na gostovanju kod drugoligaša Belišća 100:65. Domaćini su na dvije minute prije kraja prvog poluvremena bili na minus 2 (38:40), a tada je Furnir u završnici druge i početkom treće četvrtine napravio seriju 20:0 (38:60) i rješio sve dvojbe. Kenan Karahodžić i Mateo Vidović su započeli seriju, nastavio Filip Krajina, a tricom zaključio Lovro Mandalinić.

Krajina (16) i Vidović (15) su predvodili Furnir. Filip Bjelanović i Ivan Nazor su ubacili po 14, Mandalinić 10, a vrijedi izdvojiti 6 poena i 7 asista Luke Kumanovića. Kod Belišća Juraj Boras je ubacio 15, a David Đolić 13.