Gabriel Marić nedovoljan za splitsko slavlje, Marko Milekić vukao Puljane do pobjede

Utakmica 'na refule'.

Uzbudljivoj i neizvjesnoj završnici utakmice Istrauni-Universitas (71-67) predhodila su razdoblja igre 'na refule'. Poveli su gosti 11-19, domaćini uzvratili serijom 28-5 za +15 i vodstvo (39-24). Umjesto mirnog nastavka utakmice uslijedio je novi nalet Splićana za vodstvo 57-60 u 32. minuti. Držali su se studenti do 35. minute (62-62), a onda pali u neizvjesnoj završnici.

Marko Milekić je s 24 poena i 13 skokova predvodio Puljane. Teo Šimović je imao jednak broj skokova uz 14 postignutih poena. Matija Bilalović je dodao 16 poena.

Kod Splićana istaknuo se Gabriel Marić s 27 poena i 11 skokova. Dobru utakmicu odigrao je Ivan Vrgoč s 11 poena i 8 skokova. Nedovoljno za pobjedu.