Giriček predstavlja Božićni kup KK Dubrava na Vrbanima

Maccabi, Cibona, Bayern, Split, Berlin, Partizan, Cedevita, Budućnost, Zadar, Olimpija, Šibenik...

U Dubravi će se se 16. godinu za redom održati Međunarodni Božićni kup za dječake do 13 godina. Turnir započinje 26. i traje do 29.12.2018.

U kvalifikacijama i na glavnom turniru nastupaju 22 ekipe iz osam zemalja.  Između ostalih bit će tu Maccabi, Cibona, Bayern, Split, Berlin, Partizan,  Cedevita Budućnost, Zadar, Olimpija, Šibenik, Spars, Krka  i još mnogi drugi

Prošlogodišnji pobjednik turnira bila je  ekipa Heliosa iz Domžala koja je u finalu svladala dvostrukog pobjednika Grosuplje. Najbolja plasirana hrvatska ekipa bila je Cedevita koja je u borbi za treće mjesto poražena od Maccabija.

Više informacija o 16. izdanju Božićnog kupa Dubrava 2018. bit će poznato nakon konferencije za novinare na kojoj će 'gostovati' Gordan Giriček. Pressica će se održati u srijedu 19.12. točno u podne  u košarkaškoj Grosbasket trgovini u Zagrebu na adresi Vrbani Shoopping centar Point.