Hrvatska
Hermes i Cedevita igraju na Badnjak

Hermes i Cedevita igraju na Badnjak

Autor: HKS Photo: Marin Sušić - HKS

Raspored utakmica 11. kola Hrvatski Telekom Premijer lige.


KK CIBONA –  KK ZAGREB odigrat će se u četvrtak 21. prosinca 2017. u Zagrebu, u Košarkaškom centru "Dražen Petrović", Savska 30, s početkom u 18:00 sati 

Prvi sudac: Luka KARDUM iz Zagreba 

Sudac: Damir PALAVRA iz Zagreba 

Sudac: Domagoj MARUNICA iz Zagreba 

Opunomoćenik: Zvonko ZIMA iz Zagreba 

Kontrolor: Tonči ANZULOVIĆ iz Zagreba   


KK SPLIT –  KK ŠKRLJEVO odigrat će se u petak 22. prosinca 2017. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani "Split", Ulica slobode 16 b, s početkom u 18:10 sati. Prijenos na HRT 2

Prvi sudac: Nikola PERLIĆ iz Velike Gorice 

Sudac: Martin VULIĆ iz Zadra 

Sudac: Mario GOLEŠ iz Šibenika 

Opunomoćenik: Ivan DABO iz Splita 


GKK ŠIBENIK –  KK ALKAR odigrat će se u petak 22. prosinca 2017. u Šibeniku, u Sportskoj dvorani "Baldekin", Stjepana Radića 44, s početkom u 18:00 sati. Prijenos na TV Arena Sport  

Prvi sudac: Alfred JOVOVIĆ iz Zagreba 

Sudac: Josip MIKULIĆ iz Osijeka 

Sudac: Hrvoje JURKOVIĆ iz Zagreba 

Opunomoćenik: Miroslav BRAICA iz Šibenika 

 

KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK –  KK ZADAR odigrat će se u petak 22. prosinca 2017. u Osijeku, u maloj dvorani Gradskog vrta, Kneza Trpimira 23, s početkom u 16:30 sati 

Prvi sudac: Srđan DOŽAI iz Zagreba 

Sudac: Tomislav VOVK iz Slavonskog Broda 

Sudac: Franko GRACIN iz Zagreba 

Opunomoćenik: Miroslav KONTREC iz Osijeka

                                  

KK JAZINE ARBANASI –  KK RIBOLA KAŠTELA odigrat će se u subotu 23. prosinca 2017. u Zadru, u dvorani "Jazine", Obala kralja Tomislava 2, s početkom u 18:00 sati 

Prvi sudac: Josip JURČEVIĆ iz Splita 

Sudac: Bojan KRULJAC iz Zagreba 

Sudac: Marko ŽIVALJIĆ iz Splita 

Opunomoćenik: Alan GRBIĆ iz Zadra 

Kontrolor: Milan ČANKOVIĆ iz Zadra 

 

KK HERMES ANALITICA –  KK CEDEVITA odigrat će se u nedjelju 24. prosinca 2017. u Zagrebu, u Sportskoj dvorani Prirodoslovne škole Vladimira Preloga, Ulica grada Vukovara 269, s početkom u 12:00 sati 

Prvi sudac: Marko MUSTAPIĆ iz Zagreba 

Sudac: Matija GLAVURDIĆ iz Zagreba 

Sudac: Branimir GALIĆ iz Zagreba 

Opunomoćenik: Lea ERAK iz Zagreba 

Kontrolor: Dubravko MUHVIĆ iz Karlovca

KK ZABOK –  slobodan