Hermes je 'zakasnio' na utakmicu, ali sve nadoknadio

Autor: KK Omiš Čagalj Tours Photo: Marin Sušić

100 posto.

U 7. kolu Prve muške košarkaške lige Hermes Analitica je svladala KK Omiš u dvorani Ribnjak rezultatom 80:102 i nastavila svoj pobjednički niz.

U 5.minuti susreta domaćini vode 18:5 te djeluju obećavajuće. Nakon toga gosti uzimaju time out i vraćaju se u tijek utakmice. Prva četvrtina završava vodstvom Omišana 23:17.

U drugoj četvrtini, te ulaskom V. Kučića gosti rade prvu veću razliku i odlaze na poluvrijeme s rezultatom 39:48.

U drugom poluvremenu Hermes Analitica nastavlja svoju jurnjavu, ne daju domaćinima da im se rezultatski približi te do kraja utakmice povećavaju razliku na +22.

Najveći posao u redovima Omiša odradili su: D. Šipić s 26 poena, 8 skokova i 6 asistencije, I. Jukić sa 16 poena i 5 asistencija te L. Pandurić s 11 poena i 5 asistencija.

Kod Hermes Analitice su se istaknuli: V. Kučić s 22 poena i 7 asistencija, A. Jelavić s 19 poena i 9 skokova i K. Šutalo i N. Svoboda s po 9 poena. U obrambenoj liniji se istakao F. Kordić s 10 skokova.