Hermes trajao do kraja treće četvrtine, Gorica upisala još jednu uvjerljivu pobjedu

Večer Mislava Brzoje.

Nakon uvjerljice pobjede u Šibeniku Gorica je kod kuće opravdala ulogu favorita protiv Hermes Analitice i slavila s rezultatom 85-66.

Hermes Analitica se teško mogla nadati prvoj pobjedi u Velikoj Gorici, a sastav trenera Gordana Zadraveca rezultatski priključak je držao do završnice treće četvrtine kada je tricom Filipa Šimovića domaćin imao samo +3 (57:54). Gorica tada radi seriju 9:0, a nadu Analitičarima je vratio Bruno Perić za -5 (66:61) na osam minuta do kraja. Susret je prelomljen novom serijom Gorice 14:0.

Mislav Brzoja je s 21 poenom predvodio Goricu, a po 14 su dodali Borna Kapusta i Milija Miković. Hermes Analiticu je predvodio Julijan Rajič (13), a po 12 su dodali Luka Ljubičić i Šimović.