Hrvoje Perić i Venezia igrali tri produžetka!

Luda utakmica igrana je sinoć u sklopu prvog kola FIBA-ine Lige prvaka.

Venezia našeg Hrvoja Perića morala je protiv turskog Banvita igrati čak tri produžetka da bi došla do pobjede 108:101. Iako je izgledalo da će Venezia do pobjede u regularnom dijelu pošto su na poluvremenu imali 16 koševa viška, a nakon tri četvrtine igre plus 14, gosti su posljednji period dobili s 30:16 i izborili produžetak. Niti u tom prvom produžetku nije bilo pobjednika, završio je 11:11 pa se otišlo u drugi produžetak. Tamo su se koševi postizali na kapaljku pa je završio s niskih 4:4. Pobjednika smo konačno dobili u trećem produžetku kojega je Venezia dobila s 13:6 i na kraju zasluženo slavila s 108:101. Kako je to izgledalo, pogledajte ispod u videu.

Dodajmo kako je Perić odigrao vrlo dobru utakmicu s 12 poena (4/7 dvica, 1/2 trica, 1/3 slobodna), pet skokova, a imao je i po jednu asistenciju i osvojenu loptu u 20 minuta provedenih na terenu.