Izolacija nije izgovor, Gorica opet uvjerljiva, 7 trica Maja Kovačevića

Pobjeda u Osijeku.

Još jednu uvjerljivu pobjedu ostvarili su košarkaši Gorice. Nakon povratka iz druge samoizolacije u Osijeku u zaostaloj utakmici 7. kola su bili bolji od Vrijednosnica Osijek 86-106

Domaćini su prvi stekli osjetniju prednost. U 6. minuti vodili su 19-11. Do kraja četvrtine Gorica prelazi u vodstvo (25-28) koje ne ispušta do kraja utakmice. Na poluvremenu je bilo +12 (47-59), a na ulasku u posljednju četvrtinu +15 (65-80) za goste.

Svoju večer je imao Maj Kovačević koji je pogodio 7 trica iz 12 pokušaja te s 25 poena bio prvi strijelac svoje momčadi. Slijedio ga je Marko Baković s 21 poenom. Kod domaćina Dylan Frye je zabio 25, Pavao Paić 17, a Antonio Jordano 15 poena.

Šesta je ovo pobjeda momčadi Josipa Sesara u sedam odigranih utakmica, a nastave li igrati na ovoj razini kada nadoknade sve zaostale utakmice lako bi se mogli naći na vrhu poretka domaćeg prvenstva.