Izvrsni Sošić za sretan Božić!

Autor: KK Stoja

Stoja je prvi dio sezone završila na drugom mjestu A2 lige Zapad.

U utakmici 10. kola A2 Lige Zapad odigranoj u subotu 22. prosinca košarkaši Stoje zasluženom su pobjedom protiv gostiju s Malog Lošinja zaključili 2018. godinu. Od samog početka susreta igrači trenera Korošeca stvaraju vodstvo, koje su iz četvrtine u četvrtinu povećavali, te su na kraju slavili s 39 koševa prednosti.

Kod domaćina najefikasniji bili su Fabio Sošić s 33 postignuta poena (od čega šest trica), te Marin Đugum s 22 postignuta poena, dok su kod gostiju najistaknutiji bili Škarica i Utmar s 19, odnosno 18 postignutih koševa.

Košarkaši Stoje prvi dio sezone završili su na drugom mjestu s omjerom pobjeda i poraza 6-3, te u nastavak prvenstva ulaze 19. siječnja 2019. godine kada gostuju u Karlovcu.

KK Stoja - KK Jadranka 111:72

(27:21) (29:13) (27:19) (28:19)