Basketball Camp Croatia Basketball.hr
1. Niko Šare  Cedevita Junior
9 bodova
2.  Luka Frančešević  Dubrovnik 6 bodova
3. Marat Kos  Samobor 5 bodova
3. Borna Katanović  Cibona 5 bodova
3. Noa Zemljić Cedevita Junior 5 bodova
3. David Pavin  Dubrovnik  5 bodova

Hrvatska
Još jedan sponzor ostaje uz KK Zadar

Još jedan sponzor ostaje uz KK Zadar

Autor: LT

Maraš d.o.o.

Poznata tvrtka Maraš d.o.o. i Košarkaški klub Zadar nastavljaju suradnju i u novoj sezoni 2025./26.

“Zadovoljstvo je imati partnere poput tvrtke Maraš, koja je novim ugovorom još jednom potvrdila svoju vjernost najprepoznatljivijem zadarskom sportskom brendu. Vjerujem da ćemo i u godinama koje dolaze nastaviti zajedno rasti, pomicati granice i stvarati nove vrijednosti, kako sportske, tako i poslovne“, istaknuo je direktor KK Zadar Roko Jurlina te naglasio:

„Nastavljamo rad na važnim marketinškim projektima i inicijativama. Suradnja s tvrtkom Maraš dokaz je da KK Zadar zna čuvati i graditi uspješne priče i da ide u pravom smjeru, rezultatskom i organizacijskom. U protekle tri sezone KK Zadar je tri puta osvojio naslov prvaka Hrvatske, a omladinski pogon se pozicionirao kao najbolji u državi. Suradnje poput ove stvaraju uvjete za nastavak održavanja iste razine sportske izvrsnosti kluba te pokazuju  koliko je u tome značajna podrška lokalnog poduzetništva.“

Tvrtka Maraš d.o.o. osnovana je 1987. godine kao mala obiteljska tvrtka čija je osnovna djelatnost bila proizvodnja betonskih blokova.

Svojim kontinuiranim rastom i razvojem, izgradila je reputaciju vodeće tvrtke za proizvodnju i prodaju građevinskog materijala na području Zadarske županije. Uz poslovne uspjehe, tvrtka se ističe i društvenom odgovornošću pa tako osim suradnje s KK Zadar pomaže brojnim pojedincima i udrugama.