Hrvatska
JUNIORKE: Trešnjevka i Brod na Savi u finale sa po +40

JUNIORKE: Trešnjevka i Brod na Savi u finale sa po +40

Autor: Krešimir Galić Photo: Košarkaški savez Zagreba

Za treće mjesto borit će se Zagreb i Šibenik.

U SD Trnsko odigrane su polufinalne utakmice PH za juniorke u kojima je Trešnjevka 2009 slavila protiv Zagreba, a Brod Na Savi bio bolji od Šibenika. Tako će sutra u SD Sutinska Vrela u 12.30 za treće mjesto igrati Zagreb – Šibenik, a u finalu od 14.45 Trešnjevka 2009 i Brod Na Savi.



25.05.2019. / 11:45 29:43 12:38
JUNIORKE, ZAVRŠNI TURNIR PH, ZAGREB, POLUFINALE 1. 2. 3. 4. KRAJ
ŽKK Šibenik ŽKK Šibenik 16 13 7 5 41
ŽKK Brod Na Savi ŽKK Brod Na Savi 20 23 23 15 81
ŽKK Šibenik
Mia Vukšić 12, Ana Barišić 7, Ana Skrozić 5, Mihaela Ćaleta 4, Franka Ćuklin 4, Nikolina Dujić 4, Sara Borić 3, Lucija Milković 2, Tonina Ilić 0, Ema Branisavljević 0, Lorena Mihić 0, Petra Dragović 0.
ŽKK Brod Na Savi
Mihaela Lazić 28, Nika Kurdija 18, Edita Poljac 12, Tea Josipović 10, Klara Rimarčuk 4, Ana Ilakovac 4, Magdalena Kavka 3, Marija Fastić Pajk 2, Monika Buconjić 0, Žaklina Milas 0, Anja Kostadinović 0, Leonarda Šebalj 0.




25.05.2019. / 14:00 25:39 23:49
JUNIORKE, ZAVRŠNI TURNIR PH, ZAGREB, POLUFINALE 1. 2. 3. 4. KRAJ
ŽKK Zagreb ŽKK Zagreb 13 12 10 13 48
ŽKK Trešnjevka 2009 ŽKK Trešnjevka 2009 18 21 25 24 88
ŽKK Zagreb
Gabrijela Grizelj 9, Nikolina Vlašić 8, Lucija Marić 7, Martina Breber 6, Gabrijela Stunja 5, Marija Soldo 4, Franka Zadro 3, Urša Crnjak 3, Ema Sabljaković 2, Klara Senegačnik 1, Iva Bungić 0, Doris Benović 0.
ŽKK Trešnjevka 2009
Nika Muhl 17, Tonia Bilić 16, Barbara Turkalj 15, Lana Šijaković 10, Ivana Ujević 10, Marta Savić 6, Matilda Sorić 4, Patricija Perić 4, Petra Jurič 2, Helena Galunić 2, Marta Svorcina 2, Doroteja Laljek 0.

STRIJELCI: JUNIORKE, ZAVRŠNI TURNIR PH, ZAGREB

# IGRAČ KLUB UT. KOŠ.
1. Gabrijela Grizelj ŽKK Zagreb 4 72
2. Mihaela Lazić ŽKK Brod Na Savi 4 68
3. Tonia Bilić ŽKK Trešnjevka 2009 4 67
4. Edita Poljac ŽKK Brod Na Savi 4 63
5. Mia Vukšić ŽKK Šibenik 4 61
6. Barbara Turkalj ŽKK Trešnjevka 2009 4 53
7. Ema Cik ŽKK Podravac Gigant 3 43
8. Nika Kurdija ŽKK Brod Na Savi 4 42
9. Tea Josipović ŽKK Brod Na Savi 4 42
10. Marta Savić ŽKK Trešnjevka 2009 4 40