Jurkovićevih 38 poena premalo za pobjedu, Dubrovnik preokretom do pobjede

Malo čudo mladih Dubrovčana u posljednjoj četvrtini.

Zanimljivu košarkašku utakmicu odigrali su kadeti Dubrovnika i riječkog FSV-a. Domaćini su nakon prve četvrtine imali prednost 22-13. U sljedeće dvije dionice dominirali su gosti koji su na isteku 31. minute igre imali prednost 60-72.

Bude se tada mladi Dubrovčani i serijom 24-6 preokreću rezultat (84-78) i dolaze na korak od pobjede. Riječani nisu pronašli način kako ih ugroziti, štoviše, imali su domaćini i 10 poena viška (93-83). Završilo je 93-85.

Niko Stasjuk
je 30 poena, 8 skokova i 6 asistencija predvodio Dubrovčane. Slijedili su ga Antonio Petrović s 22 poena, 5 skokova i 5 asistencija i Petar Koprivica sa 16 poena, 3 skoka i 9 asistencija.

Kod gostiju dominirao je Marko Jurković s 38 poena i 13 skokova. Mislav Kolić je uz 21 poen imao 13 skokova. Nedovoljno za uspjeh.