Jusup nakon Mege: 'Jedna ili dvije bizarne odluke su utjecale na raspoloženje momčadi i to se odrazilo na rezultat'

Autor: BB.hr Photo: ABA league j.t.d./Dragana Stjepanović

Meni se učinilo da Lakićev prekršaj nije namjeran, takva odluka demoralizira ekipu

Nakon poraza košarkaša Zadra od Mege u Beogradu 91:81 komentar je dao trener Zadra Danijel Jusup.

Mi smo odigrali dva različita poluvremena, prvo gdje smo bili dosta inhibirani, defenzivno jako loše, daleko od ljudi i dopuštali smo da razviju igru i dođu do lakših šuteva. Nije mi se svidjelo. Drugo poluvrijeme smo malo prišli, podigli smo agresivnost i došli do nekakvih šansi. Natjerali smo Megu da njihovi pasovi ne budu pravovremeni i šutovi budu malo teži, što se odrazilo na postotak trice za 3 poena. Imali smo šansu za dobiti utakmicu, lopta Lakića na 2 razlike je izašla iz koša, da smo to pogodili možda bi utakmica otišla u drugom smjeru. Što je tu je, moramo  raditi i boriti se dalje. Čestitam Megi na pobjedi. Meni se učinilo da Lakićev prekršaj nije namjeran, a takva odluka demoralizira ekipu. Možda nismo psihološki izdržali. Jedna ili dvije bizarne odluke su utjecale na raspoloženje momčadi i to se odrazilo na kraju na rezultat.