Kada igraju Mandalinić i Žorić igra i Samobor

Tri od tri.

U utakmici 3. kola Prve muške lige Samobor je stigao do treće pobjede. Ovoga puta protiv Dubrovnika 83-77.

Dobro su otvorili utakmicu Samoborci, poveli  i u prvoj četvrtini napravili najveću razliku 25:10.

Polovicom druge četvrtine gosti preko Dubelja i Raguža dolaze na samo 3 poena razlike, ali do poluvremena domaći uspijevaju izboriti povratak na ugodnijih +7 (45:38).

U trećoj igrači Samobora odlaze i na 12 poena u plus da bi gosti krajem treće smanjili na 6, no u posljednjoj dionici domaćini više ne ispuštaju vodstvo i na kraju zasluženo slave.

Kod Samobora odlični Mandalinić s 28 poena i 7 skokova te Žorić s double double učinkom od 19 poena i 11 skokova uz 7 asistencija.

U redovima Dubrovnika najbolji je bio Dubelj s 26 poena, 6 skokova i 6 osvojenih lopti, dok je Vodopija dodao 15 poena sa 7 skokova.

SAMOBOR – DUBROVNIK 83:77 (28-17, 17-21, 19-20, 19-19)