Kaštelani se opraštaju od HT Premijer lige

Tri kola prije kraja tri ih pobjede dijele od sigurne zone. Toliko su ih ostvarili tijekom cijele sezone.

Ribola Kaštela se polako oprašta od HT Premijer lige. Nakon poraza u Osijeku 87-67 posve je jasno kako Kaštelane nećemo gledati u elitnom razredu hrvatske košarke sljedeće sezone.

Već nakon prve četvrtine bilo je jasno u kojem smjeru ide utakmica. Istina, dobro su odigrali zavšnicu poluvremena čime se rodila nada u bolji ishod susreta. Međutim, nastavak je donio još boljeg i agresivnijeg domaćina, dok je u redovima Kaštelana bilo malo raspoloženih igrača. Stanje na terenu navelo je trenera gostiju Biočića da u posljednjoj četvrtini posegne za najmlađim dijelom momčadi.

Kod Vrijednosnica Nick Tomscik je postigao 17 poena, Jimmy Lee Taylor 14, a Nikola Turalija 9 uz 10 skokova. Ante Đugum je s 19 poena i 8 skokova bio najbolji pojedinac u redovima gostiju.