Katavić kao nekad Aco: tricama uništila protivnike

Anđela je pogodila sedam trica iz 11 pokušaja.

U 6.kolu Btravel lige košarkašice Trešnjevke 2009 slavile su na gostovanju u Staroj Zagori (Bugarska). Svladale su domaći Beroe 86:72 i tako uzvratie za poraz koji su doživjele u Zagrebu. Odlično prvo poluvrijeme ekipe Deana Nemeca donijelo je prednost 50:33. U nastavku susreta domaća ekipa je sredinom četvrte četvrtine stigla na minus tri (68:71), ali je sjajna Anđela Katavić tada ubacila svoju sedmu tricu, a pridružile su se Nika Muhl, Karla Erjavec i Josipa Pavić te serijom 15:4 okončale ovaj susret.

Katavić je ubacila 27 poena uz šut za tricu 7/11. Erjavec je dodala 19 uz 6 skokova i 4 asistencije. Muhl je ubacila 14 uz 8 skokova i 6 asistencija, a Lucija Kostić je uz 10 poena dodala 10 skokova i 9 asistencija. Beroe je predvodila Tearra Banks s 24 poena i 13 skokova. Zagrepčanke su sada na omjeru 3/3, a slijedeći tjedan gostuju u Sarajevu kod Play off Ultre.