Hrvatska
Kolo otvaraju Cedevita i Cibona, zatvaraju Zadar i Šibenik

Kolo otvaraju Cedevita i Cibona, zatvaraju Zadar i Šibenik

Autor: HKS Photo: Basketball.hr (Šime Zelić)

Zagrebački i dalmatinski derbi u 10. kolu HT Premijer lige.

Raspored utakmica 10. kola HT Premijer lige:

KK CEDEVITA –  KK CIBONA odigrat će se u petak 15. prosinca 2017. u Zagrebu, u Domu sportova, Trg K. Ćosića 11, s početkom u 18:00 sati.  Prijenos na TV Arena Sportu

Prvi sudac: Srđan DOŽAI iz Zagreba 

Sudac: Siniša HERCEG iz Zaboka 

Sudac: Ivan PAIĆ iz Zaboka 

Opunomoćenik: Božo PERKOVIĆ iz Zagreba  


KK RIBOLA KAŠTELA –  KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK odigrat će se u subotu 16. prosinca 2017. u Kaštel Sućurcu, u dvorani "Sokolana", Braće Radića bb, s početkom u 19:00 sati 

Prvi sudac: Luka KARDUM iz Zagreba 

Sudac: Jelena TOMIĆ iz Zagreba 

Sudac: Marko STANKOVIĆ iz Rijeke 

Opunomoćenik: Damir BASARIĆ iz Splita 


KK ALKAR –  KK HERMES ANALITICA odigrat će se u subotu 16. prosinca 2017. u Sinju, u Športskoj dvorani, s početkom u 19:30 sati 

Prvi sudac: Martin VULIĆ iz Zadra 

Sudac: Ante ČANKOVIĆ iz Zadra 

Sudac: Denis BAJRAMOVIĆ iz Dubrovnika 

Opunomoćenik: Stipe BARIŠIĆ iz Splita 

Kontrolor: Dragan MEDAN iz Dubrovnika 

    

KK ZABOK –  KK SPLIT odigrat će se u subotu 16. prosinca 2017. u Zaboku, u Gradskoj sportskoj dvorani, Prilaz Janka Tomića 2, s početkom u 19:00 sati 

Prvi sudac: Alfred JOVOVIĆ iz Zagreba 

Sudac: Krunoslav PEIĆ iz Zagreba 

Sudac: Bojan KRULJAC iz Zagreba 

Opunomoćenik: Danijel PERČIĆ iz Čakovca 

Kontrolor: Jadranko PERLIĆ iz Velike Gorice 

 

KK ŠKRLJEVO –  KK JAZINE ARBANASI odigrat će se u subotu 16. prosinca 2017. u Čavlima, u dvorani "Mavrinci", s početkom u 19:00 sati 

Prvi sudac: Tomislav VOVK iz Slavonskog Broda 

Sudac: Krešimir KATIĆ iz Slavonskog Broda 

Sudac: Josip MIKULIĆ iz Osijeka 

Opunomoćenik: Željko MILETIĆ iz Rijeke 

Kontrolor: Zoran PJEVALICA iz Rijeke


KK ZADAR –  GKK ŠIBENIK odigrat će se u ponedjeljak 18. prosinca 2017. u Zadru, u dvorani "Krešimir Ćosić", Splitska 3, s početkom u 20:00 sati. Prijenos na TV Arena Sportu

Prvi sudac: Nikola PERLIĆ iz Velike Gorice 

Sudac: Josip JURČEVIĆ iz Splita 

Sudac: Tomislav PRPIĆ iz Zagreba 

Opunomoćenik: Davor MODRIĆ iz Zadra 

 

KK ZAGREB –  SLOBODAN