Koprivica, Petrović i Stasjuk postigli 79 od 92 dubrovačka poena

Dubrovnik slavio u Dubravi.

Na startu Jedinstvene lige kadeti Dubrave doživjeli su domaći poraz od Dubrovnika 92:75

Dubrovnik je bolje otvorio utakmicu, a nakon izjednačene prve četvrtine (22:22) sredinom druge četvrtine gosti imaju 11 razlike (37:26). Dubrava je do poluvremena koševima Vite Vlahovca, Filipa Cvitanovića i Valentina Kosa smanjila prednost (39:45). Dubrovčani bolje igraju i u nastavku kada na krilima Petra Koprivice, Antonia Petrovića i Marka Ajdukovića na isteku treće četvrtine imaju 18 razlike (77:59).  Gosti su na startu posljednje četvrtine  imali i 22 razlike (84:62). Serijom 11:0 Dubrava je preko Marka Preleca smanjila na 84:73, ali je Koprivica uzvratio tricom i otklonio eventualnu neizvjesnost.

Koprivica i Petrović su ubacili po 27 poena, a Niko Stasjuk 25. Kod Dubrave Cvitanović je ubacio 15, Valentin Kos 13, a Vlahovec 11.