Krstić 'sredio' Skelina, Osijek iz opasne zone ušao u zonu doigravanja

Na jednoj strani bio je bivši izbornik, na drugoj član njegova stožera.

Košarkaši Vrijednosnica Osijeka su odličnom igrom u drugom poluvremenu nadoknadili zaostatak od 10 poena i slavili protiv Splita 73-68.

Velika je ovo pobjeda momčadi Vladimir Krstića kojom su napravili odlučujući korak za bijeg s dna ljestvice, u sigurnu zonu.

Istovremeno su zakucali na vrata doigravanja, a od druge pobjede u nizu navijače bi više trebala veseliti zrelost u igri koju su prikazali igrači Vrijednosnica.

U drugom poluvremenu stao je šut Splićane koji su u tih 20 minuta postigli samo 22 poena.

S druge strane trica domaćina bila je fantastičnim 52 posto, tako da niti 4 promašena slobodna bacanja u samoj završnici nisu ugrozila pobjedu Vrijednosnica.

Najbolji u redovima Osijeka bio je Jimmie Taylor s 20 poena, 9 skokova 3 asistencije i 2 blokade. Carl Allan Lindbom ja postigao 15 poena, glavninu kada su domaćini sustizali zaostatak u trećoj četvrtini. Vrlo dobro je odigrao i Nick Tomsick s 13 poena.

Kod Splićana Mateo Kedžo je postigao 17, a Henrik Širko 13 poena.